خدمات سئو گرین

خدمات سئو گرین در قالب چند سرویس ارائه می شود. ما سعی کرده ایم خدمات سئو را به نحوی ارائه کنیم تا بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد. در تهیه و تنظیم سرویس ها و خدمات به بسیاری از موارد تاثیرگذار توجه کرده ایم.

خدمات سئو گرین

در زیر به مجموعه عواملی که در تعیین شرایط ارائه خدمات نقش ویژه و مهمی داشتند اشاره شده است:

 1. توجه به اصل بازدهی و کارایی خدمات
 2. توجه به میزان قدرت مالی کارفرما
 3. محدودیت ها و سیاست های حریم خصوصی
 4. توجه به ظرفیت ها و زیرساخت کسب و کار
 5. توجه به تمایلات کارفرما و سازگاری خدمات با آن

انواع خدمات سئو گرین

 • ارتقا رتبه کلمات کلیدی
 • سئو کلی سایت به منظور افزایش ورودی
 • خدمات تولید محتوا به منظور بازاریابی محتوایی
 • خدمات مشاوره سئو بصورت ساعتی یا کلی
 • رفع جریمه سایت توسط گوگل
 • ترکیبی از موارد فوق

ارتقا رتبه کلمات کلیدی

در این سرویس کلمات کلیدی از شما خواسته شده و برای انجام آن قیمت تعیین می شود. البته ممکن است یکسری کلمات کلیدی را به شما پیشنهاد و یا پیشنهادات شما را با هماهنگی خودتان با ارائه دلایل منطقی تغییر دهیم. این سرویس برای سایت هایی که بیشترین بارخورد آنها از کلمات کلیدی مشخصی بدست می آید مناسب است.

سئو کلی سایت به منظور افزایش ورودی

سئو کلی بهترین سرویس برای سایت های خبری و مانند آنهاست. در این سرویس بیشتر روی جذب ورودی هدفمند با موضوعیت سایت از موتورهای جستجوگر تمرکز می شود. سایت های آموزشی یا محتوا محور بهتر است از این سرویس استفاده نمایند. همچنین این روش برای همه سایت ها مناسب است.

خدمات تولید محتوا به منظور بازاریابی محتوایی

همانطور که می دانید محتوا سنگ بنای هر سایتی است. تولید محتوای خوب اهمیت بالایی در بازاریابی محتوا دارد. در این سرویس ما با تولید محتوای مناسب یا مشاوره به شما، موجب بهبود رتبه سایت شما می شویم.

خدمات مشاوره سئو بصورت ساعتی یا کلی

سرویس مشاوره سئو معمولا در مواقعی ارائه می شود که کاربر قصد دارد خودش سئو سایت را انجام دهد. یا در مواقعی محدودیت ها مانع انجام کار توسط ما می شود. در چنین شرایطی سرویس خدمات مشاوره برای سئو مناسب ترین سرویس است. البته به شرطی که زیرساخت مناسب فراهم شده باشد.

رفع جریمه گوگل

یکی از تخصصی ترین خدمات ما در سئو گرین رفع جریمه گوگل است. متاسفانه مشکلاتی مانند عدم تخصص شخص یا اسپم، موجب پنالتی شدن سایت توسط گوگل می شود. اما جای نگرانی وجود ندارد! ما تجربه رفع پنالتی گوگل برای چند سایت را داریم و قادر هستیم سایت را به شرایط پایدار و مطلوبی برسانیم.

ترکیبی از موارد فوق را تجربه کنید!

علاوه بر خدمات سئو که در بالا به آنها اشاره شد امکان ارائه سرویس های ترکیبی نیز وجود دارد. برای مثال سایتی که مورد جریمه و پنالتی گوگل قرار گرفته در ابتدا برای رفع جریمه گوگل آن تلاش می کنیم. در ادامه سرویس های متناسب حوزه فعالیت نیز قابل ارائه هستند. همچنین اگر در مورد سرویس ها و خدمات سئو سوال یا ابهامی دارید با شماره 04132900323 در تماس باشید.

فهرست