تدریس خصوصی سئو

یکی از خدمات مورد ارائه در سئو گرین ، سرویس تدریس خصوصی سئو است. در این سرویس، آموزش سئو از مباحث پایه تا پیشرفته ترین سطح قابل ارائه است. به همین جهت آموزش حضوری سئو را به چند سرویس تقسیم بندی کرده ایم. در زیر به انواع سرویسهای قابل ارائه درج شده است. شما می توانید سرویس مناسب با نیاز خودتان را انتخاب کنید.

تدریس خصوصی سئو

مباحث مربوط به سئو داخلی سایت

در این سرویس سئوی داخلی سایت آموزش داده می شود. مباحثی مانند بهینه سازی و افزایش سرعت سایت ، آموزش نحوه رفع مشکلات ساختاری ، مهندسی ساختار سایت ، آموزش تولید محتوای با کیفیت و ده ها مورد دیگر که در ارتباط با سئوی داخلی سایت هستند در تدریس خصوصی سئو مطرح و به شما آموزش داده می شود. هزینه این سرویس 5 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 6 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 7 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 10 تا 15 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی با شماره 09142205060 در تماس باشید.

آموزش خصوصی سئو

مباحث مربوط به سئو خارجی سایت

در این سرویس، سئوی خارجی سایت آموزش داده می شود. مباحثی مانند لینک بیلدینگ ، شبکه های اجتماعی ، رفع جریمه گوگل ، افزایش اعتبار سایت بواسطه DA , PA ، افزایش تراست رنک و ده ها مورد دیگر که در ارتباط با سئوی خارجی سایت هستند در آموزش خصوصی سئو مطرح و به شما آموزش داده می شود. هزینه این سرویس 7 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 8 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 9 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 10 تا 15 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی با شماره 09142205060 در تماس باشید.

آموزش حضوری سئو

مباحث مربوط به سئو داخلی و خارجی سایت

این سرویس ترکیب دو سرویس بالا به علاوه ارتباط این دو است. هزینه این سرویس 10 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 11 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 12 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 20 تا 30 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی با شماره 09142205060 در تماس باشید.

تدریس خصوصی سئو

مباحث مربوط به ارتقا رتبه کلمات کلیدی رقابتی

این سرویس با موارد فوق تفاوت دارد و برای سئوکارها یا افراد متخصص سئو ارائه می شود. در این سرویس راهکارهای ارتقا رتبه کلمات کلیدی رقابتی آموزش داده می شود. ضمنا حجم مطالب در این سرویس بالا نیست اما ارزش محتوای مورد ارائه بسیار ارزشمند است. هزینه این سرویس 7 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 8 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 9 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 5 تا 8 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی در مورد تدریس خصوصی سئو با شماره 09142205060 در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست