سفارش سئو و بهینه سازی سایت

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، به اطلاع می رساند برای ثبت سفارش و استعلام قیمت می توانید اقدام به تکمیل فرم مقابل نموده و منتظر تماس ما باشید. در سئو گرین بلافاصله پس از دریافت پیش سفارش از جانب شما، اقدام به بررسی موضوع شده و پس از نتیجه گیری و تعیین طرح با شما تماس گرفته می شود. لازم به ذکر است اگر نکته یا موضوعی وجود دارد که مطرح کردن آن می تواند موجب بازخورد و نتیجه گیری بهتر برای شما شود حتما این موارد را در متن پیغام مرقوم فرمایید.

سفارش سئو سایت

همچنین اگر برای سفارش سئو سایت ، در مورد شرایط کاری ، هزینه ها ، نحوه پرداخت ، قرارداد و نحوه ثبت سفارش سوالی و یا ابهامی دارید میتوانید با شماره 09330010777 با ما در ارتباط باشید. ما با اشتیاق منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
Fill out this field

روند سفارش سئو

اگر سایت داشته باشید، آدرس آن به جهت بررسی وضعیت سئو از شما خواسته می شود تا راهکار متناسب، ارائه گردد. اگر هم سایت نداشته باشید به شما کمک خواهیم کرد تا یک نام مناسب برای سایت انتخاب کنید. مراحل راه اندازی و طراحی سایت نیز توسط ما قابل انجام است.

پس از این مرحله، طرح و برنامه مورد نظر را به اطلاع شما می رسانیم. پس از تایید طرح و برنامه کلی، قرارداد منعقد شده و کار شروع می شود. معمولا تا حدود 6 ماه از شروع پروژه، بازدیدها (ورودی های گوگل) افزایش محسوسی پیدا نمی کند. اما پس از گذشت 6 الی 8 ماه بسته به پروژه، آمار ورودی های گوگل و جایگاه کلمات کلیدی مشخص شده رشد می کنند. باید توجه داشت که در سئو هیچ تضمینی قابل ارائه نیست و نمی توان میزان بازخورد و رتبه ها را تعیین و تضمین کرد. استراتژی ما در سئو گرین با دیگر افراد و شرکت های فعال در حوزه سئو متفاوت است. شما می توانید با بررسی نمونه کارهای موفق انجام شده، تصمیم خود را بگیرید.

نمی توانید تصمیم بگیرید؟

اگر دچار سردرگمی شده اید و نمی توانید تصمیم بگیرید بهتر است با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. اینکه آیا سئو برای شما مناسب است یا خیر؟ میزان هزینه های سئو چقدر است؟ میزان بازخورد به چه میزان خواهد بود؟ و شاید چندین سوال دیگر که می تواند به روشن شدن مسیر پیش روی شما کمک کند. پس بنابراین در هر زمانی که مایل هستید با شماره 09330010777 تماس حاصل فرمایید.